PARTNERZY

INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS to producent nowoczesnych oświetleniowych LED.

Działamy na rynku biznesowym od prawie 30 lat. Projektujemy i produkujemy lampy najwyższej jakości.
Stawiamy na produkt w 100% polski. Do produkcji lamp GOLD LED oraz SILVER LED używamy komponentów od najlepszych dostawców.
Dlatego tak ważni są dla nas Partnerzy Biznesowi, których polityka jakości jest zgodna z naszą strategią biznesową.

Aluminium

Grupa Kęty

Grupa Kęty jest uznanym i renomowanym dostawcą profili i rozwiązań aluminiowych dla branż: motoryzacyjnej, budowlanej, elektrotechnicznej oraz innych sektorów gospodarki. To największy, najnowocześniejszy w Polsce i liczący się w Europie producent profili aluminiowych. Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS posiadają komponenty aluminiowe najwyższej jakości produkowane przez Grupę Kety.

Źródła Światła

Grupa Citizen

Citizen Electronics jest producentem szerokiej gamy chipów ledowych. Źródła światła marki Citizen charakteryzują się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem barw. W obecnej chwili Citizen Electronics jest największym na świecie producentem LED COB (Chip on Board). Wykorzystanie w produkcji lamp INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS źródeł światła marki Citizen, pozwoliło na osiągnięcie parametrów energooszczędności oraz trwałości systemów optycznych niedostępnych w większości produktów konkurencyjnych.

Optyka

Khatod

Khatod Optoelectronics to firma spełniająca najbardziej zaawansowane wymagania stawiane przez branżę oświetleniową. Od samego założenia w 1985 roku, Khatod wymyśla, projektuje i produkuje optykę w Mediolanie we Włoszech, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt badawczo-pomiarowy. Dziś Khatod należy do grupy najbardziej znanych dostawców optyki do diod LED. Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS posiadają optykę produkowaną przez Khatod.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS
i chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów Biznesowych wypełnij formularz.Pełna treść klauzuli

PROJEKT OŚWIETLENIA GRATIS!

Zgłoś swoją lokalizację do INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS.
Przeprowadzimy inwentaryzację terenu lub obiektu i przygotujemy dla Ciebie projekt wraz z kosztorysem GRATIS!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania
Skontaktuj się z nami