TECHNOLOGIA

Oprawa drogowa LED o barwie dziennej, ze zintegrowanym energooszczędnym panelem LED charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną. Korpus i uchwyt wykonano z ciśnieniowego odlewu aluminium. Całość pomalowana proszkowo na kolor szary. W oprawie zastosowano kierunkowe matryce soczewkowe (wykonane z SI), dzięki którym możliwe jest uzyskanie odpowiedniego rozsyłu światła dla wybranego zastosowania.

NOWOCZESNA
TECHNOLOGIA

Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami techniki w projektowaniu opraw świetlnych. Wykorzystanie w produkcji komponentów takich dostawców jak: Citizen oraz Khatod, pozwoliło na osiągnięcie parametrów energooszczędności oraz trwałości systemów optycznych niedostępnych w większości produktów konkurencyjnych. Parametrami tymi są Lm/W oraz czasookresy starzenia optyki – struktura materiału przetestowana w lotnictwie oraz w warunkach kosmicznych.

Zoptymalizowany kształt obudowy zapewnia niskie opory strug wiatru, co umożliwia zastosowanie opraw w każdych warunkach klimatycznych (niska podatność na siłę wiatru, powiększona powierzchnia radiatora zabezpiecza przed przegrzaniem się urządzenia co zapewnia wydłużoną w stosunku do konkurencji żywotność o ponad 100%).

TECHNOLOGIA INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS A KONKURENCJA

PRODUKT W 100% POLSKI

Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS zostały zaprojektowanie i są produkowane w Polsce
przez grupę kapitałową stworzoną przez firmy funkcjonujące na rynku od 25 lat.

Zastosowano w nich materiały najwyższej jakości:

Aluminium GRUPA KĘTY

Grupa Kęty jest uznanym i renomowanym dostawcą profili i rozwiązań aluminiowych dla branż: motoryzacyjnej, budowlanej, elektrotechnicznej oraz innych sektorów gospodarki. To największy, najnowocześniejszy w Polsce i liczący się w Europie producent profili aluminiowych. Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS posiadają komponenty aluminiowe najwyższej jakości produkowane przez Grupę Kety.

Źródła światła GRUPA CITIZEN

Citizen Electronics jest producentem szerokiej gamy chipów ledowych. Źródła światła marki Citizen charakteryzują się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem barw. W obecnej chwili Citizen Electronics jest największym na świecie producentem LED COB (Chip on Board). Wykorzystanie w produkcji lamp INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS źródeł światła marki Citizen, pozwoliło na osiągnięcie parametrów energooszczędności oraz trwałości systemów optycznych niedostępnych w większości produktów konkurencyjnych.

Optyka KHATOD

Khatod Optoelectronics to firma spełniająca najbardziej zaawansowane wymagania stawiane przez branżę oświetleniową. Od samego założenia w 1985 roku, Khatod wymyśla, projektuje i produkuje optykę w Mediolanie we Włoszech, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt badawczo-pomiarowy. Dziś Khatod należy do grupy najbardziej znanych dostawców optyki do diod LED. Lampy INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS posiadają optykę produkowaną przez Khatod.

Karta katalogowa

PROJEKT OŚWIETLENIA GRATIS!

Zgłoś swoją lokalizację do INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS.
Przeprowadzimy inwentaryzację terenu lub obiektu i przygotujemy dla Ciebie projekt wraz z kosztorysem GRATIS!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania
Skontaktuj się z nami